ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Дезінфекция
Миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Флай Байт
Флай Байт

"Флай Байт" - харчова гранульована принада для знищення мух.

Детальніше...
Дезосепт Форте
Дезосепт Форте

"Дезосепт Форте" - комбінований препарат для дезінфекції різних видів технологічного обладнання (резервуарів, ємностей, теплообмінників, ліній розливу, упаковки і розфасовки), трубопроводів, інвентарю, тари, санітарно-побутових приміщень.

Детальніше...
Жавель-Клейд
Жавель-Клейд

 "Жавель-Клейд" є ефективним дезинфектантом щодо санітарних показників грамнегативних і грампозитивних бактерій, у тому числі бактерій групи кишкових паличок, стофілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел і цвілевих грибів.

 

Детальніше...
Гембар
Гембар

"Гембар" – економічний препарат для дезінфекції поверхонь, інвентарю і посуду. Не містить лугу, альдегиду, фенолу, окислювальних і хлорпохідних сполук.

Детальніше...
Полідез
Полідез

"Полідез" - високоефективний дезінфікуючий засіб для дезінфекції різних типів технологічного обладнання, інвентарю, тари, транспортних засобів і поверхонь у виробничих та допоміжних приміщеннях на підприємствах харчової промисловості.

Детальніше...
Тонік Біоцид Плюс
Тонік Біоцид Плюс

Дезінфекційний засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” виявляє бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу), віруліцидні (включаючи віруси гепатитів, СНІДу, поліомієліту) та фунгіцидні властивості (включаючи дерматофіти); високоактивний проти асоціацій збудників внутрішньолікарняних інфекцій. Засіб володіє пролонгованою дезінфікуючою дією на шкірі протягом 6 годин або до першого миття рук. Функціональні добавки зумовлюють виражену місцеву протизапальну та ранозагоюючу дію, пом’якшують та живлять шкіру, забезпечують її зволоження та еластичність, зберігають нейтральний рН шкіри.

Детальніше...
Датонал-77
Датонал-77

"Датонал-77" - рідке мило з антимікробними добавками (з додаванням іонів срібла). Придатне для частого використання завдяки косметичним добавкам м'якої дії. Не викликає подразнення шкіри - рН = 5,5.

Детальніше...
[ 1 ]
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731