ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Дезінфекция
Миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Тонік Біоцид Плюс

Дезінфекційний засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” виявляє бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу), віруліцидні (включаючи віруси гепатитів, СНІДу, поліомієліту) та фунгіцидні властивості (включаючи дерматофіти); високоактивний проти асоціацій збудників внутрішньолікарняних інфекцій. Засіб володіє пролонгованою дезінфікуючою дією на шкірі протягом 6 годин або до першого миття рук. Функціональні добавки зумовлюють виражену місцеву протизапальну та ранозагоюючу дію, пом’якшують та живлять шкіру, забезпечують її зволоження та еластичність, зберігають нейтральний рН шкіри.

Виробництво - Україна. Свідоцтво про держ. реєстрацію №000308 від 21.03.2008 р. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-4/11465 від 25.02.2008 р. Тонік рекомендований Міністерством охорони здоров'я України для регулярного використання на підставі ретельного лабораторного вивчення.

Склад засобу: Полігексаметиленгуанідин гідрохлорид (ПГМГ ГХ) – 0,5%, функціональні добавки – екстракт ромашки, пропіленгліколь, трилон Б, вода до 100%.

Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” випускається у вигляді готової до застосування  опалесцентної рідини з жовтуватим або коричнюватим відтінком, із слабким специфічним запахом ромашки. Допускається випадання осаду, що не впливає на дезінфікуючі властивості засобу. Водневий показник засобу 7,0+ 1,0. Засіб зберігає свої властивості після замерзання та розморожування.

Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” не сумісний з милами та аніонними поверхнево-активними речовинами, не займистий, вибухобезпечний.

Призначення засобу. Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” застосовують для:

- дезінфекції рук хірургів, акушерів та медперсоналу, які зайняті у проведенні операцій та прийнятті пологів в закладах охорони здоров’я;

- дезінфекції рук медичного персоналу в закладах охорони здоров’я;

- обробки операційного та ін’єкційного поля пацієнтів, ліктьових згинів донорів;

- дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, аптечних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення, банківських установ, всіх видів транспорту;

- дезінфекції рук працівників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловостей, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду;

- дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил, в зонах надзвичайних ситуацій;

- дезінфекції рук та шкірних покривів населенням у побуті.

Токсичність та безпечність засобу: 

Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” за діючою речовиною згідно з ГОСТ 12.1.007 при пероральному надходженні та при нанесенні на шкіру відповідає 4 класу малонебезпечних речовин.

Засіб не має шкірно-подразнюючих, шкірно-резорбтивних, кумулятивних, мутагенних та канцерогенних властивостей, не виявляє ембріотоксичної, тератогенної та алергенної дії. Довгострокове застосування засобу нанесенням на шкіру не впливає на картину крові та її біохімічні показники.

Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” екологічно безпечний.

Застосування засобу з метою дезінфекції шкіри: 

Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” являє собою готовий до застосування розчин та не підлягає розведенню при використанні.

Об’єкти застосування:

Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” призначений для дезінфекції рук перед хірургічним, інвазійним втручанням, дезінфекції шкіри операційного та ін’єкційного полів, ліктьових згинів донорів; для дезінфекції рук медичного персоналу до та після діагностичних, терапевтичних, стоматологічних процедур, при догляді пацієнтів, після контакту з інфекційними хворими, з біологічними рідинами та виділеннями організму, з контамінованими об’єктами в лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах, в лабораторіях, в дитячих дошкільних, учбових закладах, установах соцзабезпечення, аптечній мережі та ін.; для дезінфекції рук персоналу об’єктів комунальних служб, закладів громадського харчування і торгівлі продовольчими товарами, банківських установ, всіх видів транспорту; для дезінфекції рук працівників, задіяних у технологічних процесах у фармацевтичній, біотехнологічній, косметичній, харчовій (молоко-, м’ясо-, рибопереробній, хлібопекарській, кондитерській, пиво-безалкогольній, консервній та інш.) промисловостях, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; для дезінфекції рук персоналу об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил; в зонах надзвичайних ситуацій; при догляді за хворими, немовлятами, людьми похилого віку, у побуті.

Методи знезараження:

- дезінфекція рук хірургів та акушерів, оперуючого персоналу: перед застосуванням засобу руки та передпліччя протягом 2 хвилин миють теплою проточною водою з туалетним милом, ретельно споліскують, потім висушують стерильною марлевою серветкою. Засіб наносять на руки у кількості 3 мл та ретельно втирають у шкіру долонь з обох сторін, між пальцями, нігті, у шкіру зап’ястків, передпліччя, підтримуючи шкіру рук вологою. Потім на шкіру рук вдруге наносять 3 мл засобу та повторюють процедуру обробки до повного висихання засобу на шкірі. Загальний час обробки складає біля 5 хвилин. Стерильні рукавички одягають на руки після повного висихання засобу на шкірі;

- дезінфекція шкіри рук: на руки наносять 3 мл засобу та ретельно втирають у шкіру рук до повного висихання. Змивання засобу після обробки не потрібне – засіб володіє пролонгованими дезінфікуючими властивостями на шкірі до 6 годин або першого миття рук;

- дезінфекція операційного поля пацієнтів: шкіру протирають послідовно двічі окремими стерильними марлевими тампонами, які добре змочені засобом. Час експозиції після нанесення засобу – 2 хвилини або до повного висихання засобу на шкірі;

- дезінфекція ін’єкційного поля пацієнтів: шкіру протирають стерильним ватним тампоном, який добре змочений засобом. Час експозиції після нанесення засобу – 1 хвилина;

- дезінфекція ліктьових згинів донорів: шкіру протирають стерильним ватним тампоном, який добре змочений засобом. Час експозиції після нанесення засобу – 2 хвилини або до повного висихання засобу на шкірі;

- дезінфекція  шкіри рук, стоп, шкірних покривів тіла у побуті: наносять 3 мл засобу на долоні рук та ретельно втирають до повного висихання. Ватним тампоном, який добре змочений засобом, протирають між пальцями ніг та шкіру стопи. Ватним тампоном, який добре змочений засобом, протирають ділянку шкіри, що оброблюється. Змивання засобу після обробки не потрібне для забезпечення пролонгованої дезінфікуючої дії засобу.

Для забезпечення зручності використання дезінфекційного засобу “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” рекомендується використовувати дозуючі пристрої.

Застережні заходи при роботі із засобом:

Необхідні засоби захисту шкіри, органів дихання та очей при роботі із засобом: Застосування засобу “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” не потребує використання будь-яких засобів індивідуального захисту.

Загальні застереження про роботі із засобом: Засіб дезінфекційний “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” призначений тільки для зовнішнього застосування. При роботі із засобом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, не пити, не курити, не вживати їжу. Уникати потрапляння засобу на слизові оболонки, в очі.

Застережних заходів в умовах застосування засобу для обробки окремих об’єктів: не має.

Методи утилізації засобу: Засіб біологічно розкладається. Знешкодження засобу може бути проведено методом розведення засобу водою з послідуючим зливанням в господарсько-виробничу каналізацію. 

Заходи першої допомоги при отруєнні: 

Заходи першої допомоги при гострому (респіраторному) отруєнні засобом: Респіраторне отруєння не можливе, так як засіб нелеткий, інгаляційна токсичність – відсутня.

Заходи першої допомоги при попаданні засобу в очі: Необхідно промити очі теплою проточною водою протягом 10 -15 хв. При необхідності звернутись до лікаря.

Заходи першої допомоги при попаданні засобу до шлунку: При випадковому потраплянні засобу в шлунок необхідно випити кілька склянок води або міцного чаю кімнатної температури, після чого - прийняти адсорбенти (активоване вугілля). При необхідності звернутися до лікаря. 

Пакування. Транспортування. Зберігання. 

Пакування засобу: Засіб “Тонік антисептичний „Біоцид плюс” поставляється в пластикових (поліетиленових) ємностях об’ємом 0,005; 0,05; 0,1; 0,25; 0,5; 1,0; 2,0; 5,0; 10,0; 20,0 та 50,0 літрів.

Умови транспортування засобу: Засіб транспортують залізничним, морським, повітряним та автомобільним транспортом за правилами перевезення відповідної категорії вантажів. Особливих вимог не потребує. Не рекомендується замерзання засобу.

Термін та умови зберігання засобу: Засіб зберігають у маркованій тарі виробника  окремо від лікарських засобів в місцях, недоступних для дітей, при температурі не нижче 00С.Гарантійний термін зберігання  - 2 роки.

тон_к.jpg
Дата публікації: 26.11.2012   Кількість переглядів: 3790
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731