ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Дезінфекция
Миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Флай Байт

"Флай Байт" - харчова гранульована принада для знищення мух. Являє собою дрібні гранули жовтого кольору.

Висновок Держветфітослужби №1635-К/06 від 16.05.2012 р. 

Склад препарату:

В якості діючої речовини "Флай Байт" містить Метоміл в кількості 1%, що викликає інсектицидний ефект; мускалюр (9-цис-трикозен) (0,25%) - статевий феромон мух - забезпечує залучення комах до гранулам, а наявність у складі цукру сприяє Охотному поїдання їх мухами, що дозволяє вважати гранули харчової приманкою. Наявність гіркого компонента Бітрекса (0,01%) захищає її від поїдання птахами і тваринами.

Фармакотерапевтична дія:

Володіє гострим інсектицидним дією по відношенню до імаго мух вже через 3-5 хвилин після контакту і зберігає свою активність протягом 2,5-3 місяців, тобто всього сезону літа мух. Діюча речовина - Метоміл (1%) - входить в групу карбаматів і за своєю біологічної активності дуже близько до фосфорорганічних сполук: інгібує холінестерази, внаслідок чого відбувається ураження нервової та кровотворної систем. Крім того, Метоміл володіє тривалою залишковою активністю на оброблюваних поверхнях, а в живих організмах і в грунті розкладається протягом декількох годин, що усуває небезпеку забруднення навколишнього середовища залишковими кількостями препарату. Статевий феромон мух - мускалюр, або 9-цис-трикозен (0,25%) забезпечує залучення мух в радіусі їх знаходження до 30 метрів.

За ступенем впливу на організм теплокровних за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок (ЛД/50 для щурів 3731 мг / кг) і нанесенні на неушкоджену шкіру (ЛД/50 більше 2500 мг / кг) відповідно до ГОСТ 12.1.007-76 відноситься до 3 - 4 класу помірно і мало небезпечних препаратів відповідно; по зоні гострого і під гострого біоцидної дії відповідно до класифікації ступеня небезпеки засобів дезінсекції приманка відноситься до 4 класу малонебезпечних препаратів. Пари приманки в умовах насичених концентрацій відносяться також до 4 класу малонебезпечних коштів дезінсекції. При одноразовому контакті з непошкодженою шкірою щурів і кроликів місцевоподразнюючої дії не виявлено; при повторному - слабковиражена місцевоподразнювальна дія; при одноразовому попаданні на слизові оболонки - може викликати помірно виражене подразнення.

Дози і спосіб застосування:

Для знищення мух гранули розкладають на підкладки (кришка або блюдце) з розрахунку 2,5 г на 1 пріманочную станцію, розраховану на площу 1 м2. Одного пакета 10 г достатньо для обробки 4 м2. Розміщують приманки в місцях найбільшого скупчення мух: близько обробних столів в ресторанах, кафе, їдальнях, місцях приготування їжі, фасування, розвішування, на кухнях квартир житлових будинків, на терасах і т. п. Слід пам'ятати, що мухи уникають холодних ділянок та протягів, воліючи теплі місця. Приманку протягом періоду  дії можна переставляти в інші місця, розташовуючи там, де спостерігається найбільша чисельність мух. "Флай Байт" можна використовувати як в сухому вигляді, так і в зволоженому. Зволоження гранул суттєво підвищує привабливість для мух. Засобом "Флай Байт" можна обробляти вертикальні поверхні: для цього приманку змішують з водою у співвідношенні 1:0,8 (10 г препарату 8 мл води), розмішують до однорідної маси і залишають на 15 хвилин. Отриману масу наносять пензлем на стіни біля дверей і вікон, перегородки, опорні балки і інші поверхні. Робочий розчин, приготовлений з 25 пакетів по 10 г (250 г на 200 мл води) розрахований для обробки 100 метрів. Повторні обробки проводять за ентомологічний показаннями: при скупченні мух або постійному залітанні їх у приміщення. Для успішної боротьби з мухами обробку інсектицидами слід поєднувати з прибиранням території, очищенням забруднених поверхонь і запобіганням зальоту мух у приміщення. Побічна дія рекомендованих дозах не спостерігаються. ПРОТИПОКАЗАННЯ не встановлені.

Особливості застосування:

Розкладати приманки в лотках або на спеціальних підкладках, розміщуючи їх так, щоб вони не потрапили в поле зору дітей. При наявності на об'єктах дітей розкладку приманки слід виробляти, не залучаючи їх уваги, в тих місцях, які для них важкодоступні. Не допускати контакту гранул з незахищеною шкірою рук. Працівникам дезслужби при використанні препарату більше однієї упаковки в день рекомендується захищати шкіру рук гумовими рукавичками. Використовувати засіб тільки за призначенням. При порушенні рекомендованих запобіжних заходів може статися отруєння препаратом. При отруєнні препаратом під час роботи із засобом потерпілого слід вивести на свіже повітря. При випадковому попаданні засобу на слизову оболонку очей або на шкіру рясно обмити їх водою. При випадковому проковтуванні препарату необхідно випити декілька склянок води, а потім прийняти 10 - 20 таблеток активованого вугілля. При необхідності звернутися до лікаря. Антидот - атропін.

Переваги: 

  • Швидкий інсектицидний ефект.
  • Максимальне зниження чисельності мух до повного їх винищення.
  • Надійний захист від мух на весь сезон.
  • Ідеальна препаративна форма для боротьби з мухами, не потрібні підготовчі заходи.
  • Зручність і простота у використанні, не треба використовувати спеціальне устаткування, засоби захисту.
  • Безпека для людей і тварин.
  • Широкі можливості в застосуванні: можна використовувати для обробки об’єктів різних категорій; дозволено для застосування населенням у побуті.

Умови зберігання:

Зберігати в місцях недоступних для дітей і домашніх тварин, включаючи птахів, захищаючи від впливу вологи і прямих сонячних променів, окремо від харчових продуктів при температурі не нижче -10°С і не вище +40ºС.

Термін придатності: 3 роки.

f2_237.jpg
Дата публікації: 23.11.2012   Кількість переглядів: 2610
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731