ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Дезінфекция
Миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Датонал-77

"Датонал-77" - рідке мило з антимікробними добавками (з додаванням іонів срібла). Придатне для частого використання завдяки косметичним добавкам м'якої дії. Не викликає подразнення шкіри - рН = 5,5.

Виробник - Україна.

Склад засобу:  вода, мийні речовини на основі кокосової олії, алкілполіглікозиди, іони срібла, гліцерін, рослинні екстракти, запашник, барвник, дімол п. 

Призначення:

Мило розроблено спеціально для миття та дезінфекції рук персоналу на підприємствах харчової промисловості та у громадських закладах. Застосування рідкого мила "Датонал-77" забезпечує антисептичну дію, сприяє загоєнню незначних тріщин та подряпин на шкірі. У склад мила входить колоїдне срібло - чистий, повністю натуральний продукт, що складається з мікроскопічних частинок срібла. Розчин іонів срібла володіє миючим бактерицидним і протизапальним ефектом і має властивість знищувати більше 260 різновидів патогенних мікробів, вірусів та грибів.

Рекомендації щодо застосування:

Перед початком роботи нанести мило на вологі руки. Розтерти круговими рухами по долонях рук протягом 20 сек. Змити руки чистою проточною водою. Норма витрати на одну людину - 1,5 г. Для зручного використання рекомендуємо заливати мило в дозатори. Рідке мило "Датонал-77" можна використовувати для дезінфекції поверхонь та обладнання. Робочим розчином (40 г на 1 л води) протерти поверхню губкою, витримати 15 хвилин і промити чистою водою до повного очищення поверхні.  Для зручного використання рекомендуємо заливати мило в дозатори.

Упаковка, транспортування, зберігання:

1. Засіб "Датонал-77" випускають у поліетиленових ємностях в обсязі 10 л. 

2. Засіб транспортують в упаковці виробника усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення на відповідному виді транспорту.

3. Гарантійний термін зберігання - 1 рік від дати виготовлення при умові зберігання в оригінальній упаковці виробника. Зберігати в критих добре провітрюваних складських приміщеннях вдалині від джерел відкритого вогню і тепла, в місцях захищених від впливу хімічних речовин при t = 0 - +30оС. 

77.jpg
Дата публікації: 25.12.2012   Кількість переглядів: 3281
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731