ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
ПРО НАС - ТМ "Датонал"

      Питання створення сучасних вітчизняних засобів для гігієни та санітарії на підприємствах харчової промисловості повстало в Україні давно. З підвищенням світових стандартів гігієни, розвитком галузі, вагомими інвестиціями в оновлення діючих та створення нових сучасних підприємств промисловості, виробники галузі були змушені відмовитись від засобів «вчорашнього дня», таких як каустична сода та азотна кислота, адже використання таких засобів шкодить здоров’ю людини і дорогому сучасному обладнанню, та вирішували питання гігієни та санітарії переважно за рахунок використання дорогих та не завжди підходящих для харчової промисловості імпортних миючих засобів. Виходячи з ситуації, що склалася на ринку, та маючи на меті озброїти вітчизняних виробників кращими сучасними засобами гігієни, 22 жовтня 2002 року була зареєстрована наша торговельна марка «Датонал», згідно якої у відповідності до кращих європейських аналогів в ТОВ «Н-ТЦ «Вндіхімпроект» було розроблено рецептуру принципово нових технічних миючих засобів, виготовлено, затверджено технічні умови та започатковано виробництво широкого спектра продуктів для всіх етапів технологічного процесу на підприємствах харчової промисловості (молочної, м’ясної, олійножирової,  пивобезалкогольної, кондитерської,  виноробної, рибної, хлібопекарської), у ресторанному господарстві, у комунально-побутовому господарстві, в учбових та санітарно-курортних закладах, в транспортній галузі, в легкій промисловості, громадських установах, торгівельно-розважальних комплексах, т. і.

     Загалом усі миючи засоби, які ми пропонуємо, можна поділити на три основні групи: лужні, кислотні та нейтральні.

      Лужні засоби поділяються на:

  • низькопінні - «Датонал-12», «Датонал-12 н/н», з антимікробними домішками, «Датонал-31 н» (циркуляційна, CIP-мийка, автоматична мийка резервуарів та термокамер миючими головками);

  • високопінні - «Датонал-13» з антимікробними домішками, «Датонал-14» з посиленими антимікробними домішками, «Датонал-31 в» (зовнішня ручна та машинна мийка обладнання, виробничих приміщень). Зокрема, «Датонал-31» - високолужний засіб, який усуває важки жирові та білкові забруднення, нагари в термокамерах, дріжджові осади в печах. «Датонал-31» має також властивості для очищення вентиляційних систем, котлів, прочищання каналізаційних труб та стоків.

      Кислотні засоби поділяються на:

  • низькопінні - «Датонал-51» з антимікробними домішками, на основі щавелевої кислоти, «Датонал-61» на основі азотної кислоти і «Датонал-64» на основі ортофосфорної кислоти (циркуляційна, CIP-мийка, автоматична мийка резервуарів миючими головками);

  • високопінні - «Датонал-52» з антимікробними домішками, на основі щавелевої кислоти, «Датонал-62» на основі азотної кислоти і «Датонал-63» на основі ортофосфорної кислоти (зовнішня ручна та машинна мийка обладнання, виробничих приміщень). Кислотні засоби ефективно видаляють молочний, пивний, винний та інші каменеутворення, іржу. А засіб «Датонал-91», на основі ортофосфорної кислоти, розроблений для ручної поверхневої мийки санітарно-гігієнічного обладнання та усування іржі, вапна, та інших складнорозчинних мінеральних відкладень. «Датонал-101» ефективно працює проти накипу в бойлерах, на спіралях нагріву та технологічних трубопроводах в котельних підприємств. А «Датонал-110» розроблений для пом’якшення води та захисту систем циркуляції гарячої води.

      Наші нейтральні засоби  «Датонал-41» (з антисептичним екстрактом ялиці) та «Датонал-88» - ефективні для видалення жирових та білкових забруднень, мийки обладнання, робочих приміщень, тари - їх можна використовувати навіть без гумових рукавичок, вони працюють навіть в холодній воді. Для мийки рук персоналу спеціально розроблений «Датонал-77» - рідке мило з антисептичною дією (іони срібла), який застосовується на підприємствах і в громадських закладах. Цей засіб є придатним для частого використання, адже має м’яку дію, та сприяє загоєнню незначних тріщин та подряпин на шкірі. При цьому, виробник сам обирає, який засіб йому використовувати. В той же час, наша команда фахівців завжди готова надати безкоштовну консультацію або виїхати на підприємство для проведення пробної мийки.

      Протягом 11 років, ТМ «Датонал» ніколи не залишала ринку України і своїх клієнтів. Доказом стабільної якості продукції під ТМ «Датонал» є співпраця наших клієнтів з нами протягом 11 років з перших днів заснування. Це забезпечується потрійним контролем якості – при виробництві продукції, наш власний контроль, та контроль якості на підприємстві при використанні. Крім цього, на відміну, наприклад, від імпортних засобів, ми маємо можливість індивідуального підходу до кожного споживача. Адже залежно від ступеня забрудненості, жорсткості води, інших факторів, крім стандартної продукції ТМ «Датонал», ми можемо розробляти індивідуальну рецептуру миючого засобу з врахування цих умов. Але, це не означає, що наша стандартна лінійка засобів остається без змін протягом 10 років. Всі продукти ТМ «Датонал» зазнають періодичного перегляду рецептури, покращення окремих показників з врахуванням практики їх використання та відгуків наших клієнтів.

     Окремо хочеться відмітити, що, відповідно до світових тенденцій підвищення екологічних вимог до виробництва, продукція під ТМ «Датонал» не представляє загрози хімічного забруднення, адже не містить фосфатів, легко змивається водою, всі складові компоненти біологічно розкладаються. Це є особливо важливим при виробництві продуктів харчування.

      Запрошуємо Вас до співпраці! Ми допоможемо вирішити всі запитання пов’язані з гігієною виробництва та оптимізувати затрати на санітарію з допомогою вітчизняних технічних засобів ТМ «Датонал».

Генеральний Директор - Дзідзігурі Малхаз Чічікович
та команда компанії «Джерело Чистоти»

 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731