ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Дезінфекция
Миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Жавель-Клейд

"Жавель-Клейд" призначений для дезинфекції різного виду технологічного устаткування, інвентарю і тари, виробничих і складських приміщень. Являє собою таблетки круглої форми білого кольору зі слабким запахом хлору, вагою 3,15 - 3,65 г, добре розчинні у воді. До складу входить натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти - 80-82%. При розчиненні 1 таблетки у воді виділяється 1,40-1,62 г активного хлору.

Виробник: "Societe Nouvelle Clade" (Франція). Свідоцтво про держ. реєстрацію №000968 від  28.02.2011 р. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/19943 від 04.03.2011 р.

Діюча речовина: натрієва сіль діхлорізаціануровой кислоти 80,0-82,0%.

Мікробіологія:

Є ефективним дезинфектантом щодо санітарних показників грамнегативних і грампозитивних бактерій, у тому числі бактерій групи кишкових паличок, стафілококков, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел і цвілевих грибів. 

Форма випуску і фізико-хімічні властивості:

Дезінфікуючий засіб "Жавель-Клейд" випускають у вигляді таблеток білого кольору масою 3,45-3,65 г, які добре розчиняються у воді. При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,47-1,62 г (44%) активного хлору. Водні розчини засобу прозорі, безцветная, мають легкий запах хлору, не ушкоджують об'єкти з корозійностійких металів, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, поверхні пристроїв з гальванічним, лакофарбовим та полімерним покриттям, не фіксує білкові забруднення на поверхнях виробів медичного призначення, добре змиваються, не залишають нальоту, гомогенізують мокротиння та інші виділення. Засіб "Жавель-Клейд" не горить, вибухобезпечний, сумісний з милами, сульфованими маслами, аніонними ПАР, амфотерними й неіоногенними речовинами, солями лужних металів неорганічних і органічних кислот.

Область застосування таблеток "Жавель-Клейд" і спектр антимікробної дії:

 • В лікувально-профілактичних закладах усіх напрямків (лікарні, поліклініки, санаторії, стоматологічні клініки, медсанчастини і медпункти, установи соціального захисту населення, фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти, родові стаціонари, центри трансплантації органів, станції переливання крові та донорські і вірусологічні лабораторії, патологоанатомічні відділення,) в осередках інфекційних захворювань (включаючи туберкульоз, псевдотуберкульоз, дизентерія, холера, коліти, енетріти, гастроентерити, черевний тиф, паратифи, інші сальмонельози, кишкові інфекція, інфекції, викликані синьогнійною паличкою), інфекціях вірусної етіології (включаючи вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію, грип, Avian influenza, SARS, інфекції) і грибкової етіології (кандидози, дерматомікози), плісняві гриби та спори;
 • У дитячих закладах (шкільних і дошкільних);
 • На об'єктах комунальних служб (перукарні, плавальні басейни, сауни, лазні, пральні);
 • На підприємствах торгівлі та громадського харчування, побуту;
 • Очищення об'єктів з метою знищення та попередження появи цвілі;
 • Очищення питної води, води в басейні, приготування харчового льоду.

Препарат "Жавель-Клейд" призначений для:

 • Загальної (профілактичної та поточної) і заключної дезінфекції поверхонь в приміщеннях (підлога, стіни, двері, включаючи поліровані і дерев'яні меблі);
 • Дезінфекції санітарно-технічного (душові приміщення, ванни, раковини, унітази, басейни) та іншого обладнання (медичного, виробничого і т.п.);
 • Предметів догляду за хворими, білизни, посуду, іграшок, засобів прибирання;
 • Для дезінфекції поверхонь, приміщень на підприємствах, заводах, фабриках, у закладах громадського харчування, медичних, навчальних закладах тощо;
 • Для використання в тваринницьких, с/г підприємствах, птахофермах і т. п.;
 • Дезінфекція колодязів, знезараження води з децентралізованих джерел (в тому числі вода в колодязях).

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЗАСОБУ «Жавель-Клейд»:

1. УНІВЕРСАЛЬНИЙ по спектру антимікробної дії та ЕФЕКТИВНИЙ в боротьбі з інфекціями всіх видів (бактерії, віруси, грибки). Одна таблетка вагою всього 3,5 г може замінити від 10 до 500 г (мл) порошку (концентрату).

2. ПРОСТОЙ і ЗРУЧНИЙ в застосуванні. Не вимагає використання ваг, мірок і інших дозувальний ємностей. Таблетка швидко і повністю розчиняється у воді без дотримання спеціальних температурних режимів і без розмішування.

3. ЕКОНОМІЧНИЙ завдяки точності дозування.

4. БЕЗОПАСНИЙ для людей і навколиш-нього середовища, не має різкого неприємного запаху, не вимагає використання індивідуальних засобів захисту.

5. СТАБІЛЬНИЙ - не потребує особливих умов зберігання і не втрачає своїх властивостей під час зберігання.

6. КОМПАКТНИЙ - завдяки високій ефективності та низькій нормі витрат вимагає значно менше місця для зберігання, ніж порошки і концентрати.

Приготування робочих розчинів 

Вміст активного хлору в робочих розчинах 

 

Кількість таблеток (шт.), необхідне для приготування 100 л робочих розчину

            0,010-0,012 % / 100-120 мг/л

7-8

            0,013-0,014 % / 130-140 мг/л

 9-10

Приготування робочих розчинів проводиться з розрахунку 1 таблетка на 100 м2.

Засіб розфасовано в полімерні ємності місткістю 1 кг (300 таблеток).

Термін придатності - 5 років.

Термін зберігання робочих розчинів не більше 3 діб.

jk.jpg
Дата публікації: 22.11.2012   Кількість переглядів: 7365
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731