ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Миючі засоби Лужні миючі засоби
Миючі засоби
- Лужні миючі засоби
- Нейтральні миючі засоби
- Кислотні миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Датонал-31 в
Датонал-31 в

"Датонал-31 в" - рідкий сильнолужний засіб з підвищеним вмістом активної речовини і підвищеним піноутворенням для мийки термокамер, коптилень, духовок, грилів, печей копчення, видалення олійно-жирових і запечених забруднень, а також видалення молочних пригарів і чищення каналізаційних систем.Детальніше...
Датонал-31 н
Датонал-31 н

"Датонал-31 н" - рідкий сильнолужний засіб з підвищеним вмістом активної речовини та зниженим піноутворенням для мийки термокамер, коптилень, духовок, грилів, печей копчення, видалення олійно-жирових і запечених забруднень, а також видалення молочних пригарів і чищення каналізаційних систем.

Детальніше...
Датонал-14
Датонал-14

"Датонал-14" - рідкий високопінний лужний засіб з подвійною антибактеріальною дією. Для ручного та машинного миття обладнання. Ефективний для застосування на поверхнях стійких до лугів. Не рекомендований для застосування на алюмінієвих та пофарбованих поверхнях.

Детальніше...
Датонал-13
Датонал-13

"Датонал-13" - рідкий лужний високопінний засіб з антибактеріальною дією для ручної та машинної мийки поверхонь, технологічного обладнання. Видаляє забруднення що в’їлися, органічні та неорганічні. Ефективно видаляє мікрофлору.

Детальніше...
Датонал-12 н/н
Датонал-12 н/н

"Датонал-12 н/н" - рідкий лужний засіб зі зниженим піноутворенням і подвійними анти-мікробними домішками. Видаляє забруднення що в’їлися на об'єктах харчової промисловості, має багатофункціональне призначення: напірна циркуляційна мийка з вистоюванням на забрудненнях.


Детальніше...
Датонал-12
Датонал-12

"Датонал-12" - рідкий лужний засіб зі зниженим піноутворенням і подвійними анти-мікробними домішками для циркуляційної мийки трубопроводів, танків, цистерн і обладнання. Ефективно видаляє органічні забруднення та мікрофлору.

Детальніше...
[ 1 ]
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731