ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Миючі засоби Лужні миючі засоби
Миючі засоби
- Лужні миючі засоби
- Нейтральні миючі засоби
- Кислотні миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Датонал-31 н

"Датонал-31 н" - рідкий сильнолужний засіб з підвищеним вмістом активної речовини та зниженим піноутворенням для мийки термокамер, коптилень, духовок, грилів, печей копчення, видалення олійно-жирових і запечених забруднень, а також видалення молочних пригарів і чищення каналізаційних систем.

Виробник - Україна.

Склад засобу: ПАР, інгібітор корозії, гідроокис натрію (NaOH), гліцерин, піногасник.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу:

Засіб являє собою прозору коричневу рідину, щільність 1,1-1,35 кг/м3, рН 10,5-13,0. Не має характерного  специфічного запаху. Водні розчини засобу прозорі, світло-коричневі. Робочі розчини засобу не пошкоджують об'єкти, стійкі до сильних лугів (спецсталь, керамічна плитка), не рекомендується застосовувати до алюмінієвих поверхонь; видаляють дуже жирні забруднення і забруднення що в'їлися (жир, сажа, кіптява, вугілля, смоли). Робочі розчини засобу ефективні при температурі не нижче 50оС.

Приготування робочих розчинів засобу:

1. Робочі розчини засобу готують у промаркованої тарі шляхом розведення концентрату засобу в питній воді при перемішуванні.   

2. Кількісне співвідношення кошти  "Датонал-31 н" і води для приготування розчинів потрібної концентрації розраховують виходячи з таблиці:

Метод обробки

Концентрація робочого розчину, %

Кількість концентрваного розчину на 1л води, мл

Температура при митті об'єкта, оС

Експозіція,хв.

Ручна мийка

 

2,5-5,0

25-50

50-70

20-30

Циркуляційна мийка

 

2,5-5,0

25-50

50-70

20-30

Чищення каналізаційних систем 2:1 2 л 20-40 6-8 годин

3. Розчин готують безпосередньо перед початком використання.

Вимоги безпеки і перша медична допомога при випадках отруєння:

1. При роботі препаратом необхідно дотримуватися вимог типових інструкцій з охорони праці підприємств на відповідність галузі.

Під час виконання роботи з дезінфекції, санітарної обробки необхідно дотримуватись правил особистої гігієни: забороняється приймати їжу, пити, палити, уникати попадання засобу в очі і на шкіру. Після закінчення роботи обличчя і руки вимити водою з милом. Одяг випрати перед повторним використанням.

До роботи з засобом "Датонал-31 н" допускаються особи, які пройшли відповідний інструктаж з техніки безпеки і наданню першої допомоги при випадкових отруєннях.

2. Приготування робочих розчинів проводять в приміщенні, яке добре провітрюється.

Ємності з розчинним засобом повинні бути щільно закриті кришкою.

Роботи з приготування робочих розчинів проводять у спецодязі з використанням індивідуальних засобів захисту: шкіри, очей та органів дихання; у фартусі з прорезінової тканини; гумових рукавичках; герметичних окулярах; респіраторах.

3. Всі роботи з засобами необхідно проводити за відсутністю сторонніх осіб, які не мають відношення до проведення мийки.

4. При випадковому потраплянні миючого засобу в очі необхідно, терміново промити їх великою кількістю проточної води і негайно звернутися до лікаря.

5. При випадковому потраплянні препарату в шлунок необхідно промити його водою.

6. При випадковому потраплянні препарату на шкіру необхідно промити постраждалу ділянку шкіри великою кількістю проточної води. При потраплянні препарату на робочий одяг потрібно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою.

7. При попаданні в дихальну систему необхідно вивести потерпілого на свіже повітря або в добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від зайвого одягу.

8. В усіх випадках отруєння після надання першої допомоги звернеться до лікаря.

Упаковка, транспортування, зберігання:

1. Засіб "Датонал-31 н" випускають у поліетиленових ємностях в обсязі 10 л.

2. Засіб транспортують в упаковці виробника усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення на відповідному виді транспорту.

3. Гарантійний термін зберігання - 1 рік від дати виготовлення при умові зберігання в оригінальній упаковці виробника. Зберігати в критих добре провітрюваних складських приміщеннях вдалині від джерел відкритого вогню і тепла, в місцях захищених від впливу хімічних речовин при t = 0 - +300С.

31.jpg
Дата публікації: 05.12.2012   Кількість переглядів: 6057
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731