ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Миючі засоби Лужні миючі засоби
Миючі засоби
- Лужні миючі засоби
- Нейтральні миючі засоби
- Кислотні миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Датонал-12 н/н

"Датонал-12 н/н" - рідкий лужний засіб зі зниженим піноутворенням і подвійними анти-мікробними домішками. Видаляє забруднення що в’їлися на об'єктах харчової промисловості, має багатофункціональне призначення: напірна циркуляційна мийка з вистоюванням на забрудненнях.

Виробник - Україна.

Склад засобу: ПАР, інгібітор корозії, пом'якшувач води, піногасник, антимікробні домішки.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу:

Засіб має світло-коричневий колір, можливий осад, щільність 1,0-1,16 кг/м3, рН 10,6-13,5. Не має характерного специфічного запаху. Добре розчиняється у воді в будь-якому співвідношенні. Водні розчини засобу світло-коричневого кольору. Робочі розчини не пошкоджують об'єкти, які стійкі до лугів (спецсталь, керамічна плитка), не рекомендується застосовувати до алюмінієвих та пофарбованих поверхонь. "Датонал-12 н/н" володіє миючими властивостями, видаляє забруднення що  в'їлися на об'єктах харчової промисловості; не залишає забруднень, добре змивається, не залишає нальоту. Робочі розчини засобу ефективні при t = 20-40оС. Засіб екологічно безпечний, складові компоненти біологічно розкладаються.

Приготування робочих розчинів засобу: 

 1. Робочі розчини засобу готують у промаркованій тарі шляхом розведення концентрату засобу в питній воді при перемішуванні. Допускається готувати робочі розчини засобу безпосередньо в технологічному обладнанні (ємності, резервуари), які призначені для циркуляційної мийки, враховуючи корозійні  стійкості матеріалів, які використані для їх виготовлення. 

2. Кількісне співвідношення "Датонал-12 н/н" і води для приготування робочих розчинів необхідної концентрації розраховують виходячи з таблиці: 

 Метод обробки

   Концентрація   робочого розчину,%

     Кількість      концентрваного     розчину на 1 л води, мл

    Температура      при митті      об'єкта, оС

Час, хв.

За допомогою миючих головок

0,5-1,5

 5-15

20-40

експозиція

5-10

Циркуляційна мийка

 

1,0-3,0

10-30

20-40

циркуляція

30-60

Мийка вистоюванням

 

1,5-3,0

15-30

20-40

експозиція

30-60

3. Розчин готують безпосередньо перед початком використання.

Вимоги безпеки і перша медична допомога при випадках отруєння:

1. При роботі препаратом необхідно дотримуватися вимог типових інструкцій з охорони праці підприємств на відповідність галузі.

Під час виконання роботи з дезінфекції, санітарної обробки необхідно дотримуватись правил особистої гігієни: забороняється приймати їжу, пити, палити, уникати попадання засобу в очі і на шкіру. Після закінчення роботи обличчя і руки вимити водою з милом. Одяг випрати перед повторним використанням.

До роботи з засобом "Датонал-12 н/н" допускаються особи, які пройшли відповідний інструктаж з техніки безпеки і наданню першої допомоги при випадкових отруєннях.

2. Приготування робочих розчинів проводять в приміщенні, яке добре провітрюється.

Ємності з розчинним засобом повинні бути щільно закриті кришкою.

Роботи з приготування робочих розчинів проводять у спецодязі з використанням індивідуальних засобів захисту шкіри.

3. Всі роботи з засобами необхідно проводити за відсутністю сторонніх осіб, які не мають відношення до проведення мийки.

4. При випадковому потраплянні миючого засобу в очі необхідно, терміново промити їх великою кількістю проточної води і негайно звернутися до лікаря.

5. При випадковому потраплянні препарату в шлунок необхідно промити його водою.

6. При випадковому потраплянні препарату на шкіру необхідно промити постраждалу ділянку шкіри великою кількістю проточної води. При потраплянні препарату на робочий одяг потрібно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою.

7. При попаданні в дихальну систему необхідно вивести потерпілого на свіже повітря або в добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від зайвого одягу.

8. В усіх випадках отруєння після надання першої допомоги звернеться до лікаря.

Упаковка, транспортування, зберігання:

1. Засіб "Датонал-12 н/н" випускають у поліетиленових ємностях в обсязі 10 л.

2. Засіб транспортують в упаковці виробника усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення на відповідному виді транспорту.

3. Гарантійний термін зберігання - 1 рік від дати виготовлення при умові зберігання в оригінальній упаковці виробника. Зберігати в критих добре провітрюваних складських приміщеннях вдалині від джерел відкритого вогню і тепла, в місцях захищених від впливу хімічних речовин при t = 0 - +30оС.

12.jpg
Дата публікації: 30.11.2012   Кількість переглядів: 5466
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731