ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Миючі засоби Лужні миючі засоби
Миючі засоби
- Лужні миючі засоби
- Нейтральні миючі засоби
- Кислотні миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Датонал-14

"Датонал-14" - рідкий високопінний лужний засіб з подвійною антибактеріальною дією. Для ручного та машинного миття обладнання. Ефективний для застосування на поверхнях стійких до лугів. Не рекомендований для застосування на алюмінієвих та пофарбованих поверхнях.

Виробник - Україна.

Склад засобу: ПАР, гідроокис натрію (NaOH), гліцерин, пом'якшувач води, стабілізатор піни, антимікробні добавки.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу:

Засіб являє собою концентровану прозору рідину. Не має характерного специфічного запаху. Добре розчиняється у воді в будь-якому співвідношенні. Водні розчини засобу прозорі, безбарвні, не мають характерного специфічного запаху. Робочі розчини не пошкоджують поверхні, стійкі до сильних лугів. Володіють миючими властивостями, видаляють механічні, білкові, жирові забруднення, добре змиваються, не залишають слідів. Робочі розчини засобу ефективні при t = 30-60оС. Засіб екологічно безпечний, складові компоненти біологічно розкладаються.

Приготування робочих розчинів засобу:

1. Робочі розчини засобу готують у промаркованій тарі шляхом розведення концентрату засобу в питній воді при перемішуванні. Дозволяється готувати робочі розчини засобу безпосередньо в технологічних ємностях і резервуарах для ручної і машинної мийки.  

2. Кількісне співвідношення "Датонал-14" і води для приготування робочих розчинів необхідної концентрації розраховують виходячи з таблиці:

Метод обробки

Концентрація робочого розчину, %

Кількість Концентрваного розчину на 1л води, мл

Температура при митті об'єкта, оС

Експозіція,хв.

Ручна мийка

 

0,5-7,0 

5-70

50-60

15-60

Механічна мийка

 

1,0-7,0

10-70

30-60

15-60

3. Розчин готують безпосередньо перед початком використання.

Вимоги безпеки і перша медична допомога при випадках отруєння:

1. При роботі препаратом необхідно дотримуватися вимог типових інструкцій з охорони праці підприємств на відповідність галузі.

Під час виконання роботи з дезінфекції, санітарної обробки необхідно дотримуватись правил особистої гігієни: забороняється приймати їжу, пити, палити, уникати попадання засобу в очі і на шкіру. Після закінчення роботи обличчя і руки вимити водою з милом. Одяг випрати перед повторним використанням.

До роботи з засобом "Датонал-14" допускаються особи, які пройшли відповідний інструктаж з техніки безпеки і наданню першої допомоги при випадкових отруєннях.

2. Приготування робочих розчинів проводять в приміщенні, яке добре провітрюється.

Ємності з розчинним засобом повинні бути щільно закриті кришкою.

Роботи з приготування робочих розчинів проводять у спецодязі з використанням індивідуальних засобів захисту шкіри.

3. Всі роботи з засобами необхідно проводити за відсутністю сторонніх осіб, які не мають відношення до проведення мийки.

4. При випадковому потраплянні миючого засобу в очі необхідно, терміново промити їх великою кількістю проточної води і негайно звернутися до лікаря.

5. При випадковому потраплянні препарату в шлунок необхідно промити його водою.

6. При випадковому потраплянні препарату на шкіру необхідно промити постраждалу ділянку шкіри великою кількістю проточної води. При потраплянні препарату на робочий одяг потрібно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою.

7. При попаданні в дихальну систему необхідно вивести потерпілого на свіже повітря або в добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від зайвого одягу.

8. В усіх випадках отруєння після надання першої допомоги звернеться до лікаря.

Упаковка, транспортування, зберігання:

1. Засіб "Датонал-14" випускають у поліетиленових ємностях в обсязі 10 л.

2. Засіб транспортують в упаковці виробника усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення на відповідному виді транспорту.

3. Гарантійний термін зберігання - 1 рік від дати виготовлення при умові зберігання в оригінальній упаковці виробника. Зберігати в критих добре провітрюваних складських приміщеннях вдалині від джерел відкритого вогню і тепла, в місцях захищених від впливу хімічних речовин при t = 0 - +300С.

14.jpg
Дата публікації: 04.12.2012   Кількість переглядів: 5809
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731