ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Миючі засоби Лужні миючі засоби
Миючі засоби
- Лужні миючі засоби
- Нейтральні миючі засоби
- Кислотні миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Назад Назад
Датонал-13

"Датонал-13" - рідкий лужний високопінний засіб з антибактеріальною дією для ручної та машинної мийки поверхонь, технологічного обладнання. Видаляє забруднення що в’їлися, органічні та неорганічні. Ефективно видаляє мікрофлору.

Виробник - Україна.

Склад засобу: ПАР, інгібітор корозії, пом'якшувач води, антимікробні домішки.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу:

Засіб являє собою концентровану безбарвну рідину, щільність якої складає 0,94-1,25 кг/м3, рН 10,5-13,8. Не має характерного специфічного запаху. Водні розчини засобу прозорі, безбарвні, добре розчиняються у воді. Робочі розчини не пошкоджують поверхні стійкі до сильних лугів. Володіють миючими властивостями, видаляють механічні, білкові, жирові забруднення, добре змиваються, не залишають слідів. Робочі розчини засобу ефективні при t = 30-60оС. Засіб екологічно безпечний, складові компоненти біологічно розкладаються.

Приготування робочих розчинів засобу:

1. Робочі розчини засобу готують шляхом розведення концентрату в питній воді при перемішуванні в ємностях. Дозволяється готувати робочі розчини засобу безпосередньо в технологічних ємностях і резервуарах для ручної і машинної мийки.   

2. Кількісне співвідношення "Датонал-13" і води для приготування робочих розчинів необхідної концентрації розраховують виходячи з таблиці:

Метод обробки

Концент рація рбочого розчину, %

Кількість концентрованого розчину на 1л води, мл

Температура при митті об'єкта, оС

Експозіція, хв.

Поверхнева мийка

1,0-5,0

10-50

30-60

15-60

Машинна мийка

2,0-5,0

20-50

30-60

15-60

3. Розчин готують безпосередньо перед початком використання.

Вимоги безпеки і перша медична допомога при випадках отруєння:

1. При роботі препаратом необхідно дотримуватися вимог типових інструкцій з охорони праці підприємств на відповідність галузі.

Під час виконання роботи з дезінфекції, санітарної обробки необхідно дотримуватись правил особистої гігієни: забороняється приймати їжу, пити, палити, уникати попадання засобу в очі і на шкіру. Після закінчення роботи обличчя і руки вимити водою з милом. Одяг випрати перед повторним використанням.

До роботи з засобом "Датонал-13" допускаються особи, які пройшли відповідний інструктаж з техніки безпеки і наданню першої допомоги при випадкових отруєннях.

2. Приготування робочих розчинів проводять в приміщенні, яке добре провітрюється.

Ємності з розчинним засобом повинні бути щільно закриті кришкою.

Роботи з приготування робочих розчинів проводять у спецодязі з використанням індивідуальних засобів захисту шкіри.

3. Всі роботи з засобами необхідно проводити за відсутністю сторонніх осіб, які не мають відношення до проведення мийки.

4. При випадковому потраплянні миючого засобу в очі необхідно, терміново промити їх великою кількістю проточної води і негайно звернутися до лікаря.

5. При випадковому потраплянні препарату в шлунок необхідно промити його водою.

6. При випадковому потраплянні препарату на шкіру необхідно промити постраждалу ділянку шкіри великою кількістю проточної води. При потраплянні препарату на робочий одяг потрібно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою.

7. При попаданні в дихальну систему необхідно вивести потерпілого на свіже повітря або в добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від зайвого одягу.

8. В усіх випадках отруєння після надання першої допомоги звернеться до лікаря.

Упаковка, транспортування, зберігання:

1. Засіб "Датонал-13" випускають у поліетиленових ємностях в обсязі 10 л.

2. Засіб транспортують в упаковці виробника усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення на відповідному виді транспорту.

3. Гарантійний термін зберігання - 1 рік від дати виготовлення при умові зберігання в оригінальній упаковці виробника. Зберігати в критих добре провітрюваних складських приміщеннях вдалині від джерел відкритого вогню і тепла, в місцях захищених від впливу хімічних речовин при t = 0 - +30оС.

13.jpg
Дата публікації: 03.12.2012   Кількість переглядів: 6074
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731