ПРО НАС -
ТМ "Датонал"

НОВИНИ
НАША
ПРОДУКЦІЯ
СПЕЦІАЛЬНІ
ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТИ
НАША ПРОДУКЦІЯ Миючі засоби Кислотні миючі засоби
Миючі засоби
- Лужні миючі засоби
- Нейтральні миючі засоби
- Кислотні миючі засоби
Дезінфекция
Дезкилимки
Спецодяг
Спецінвентар
Спецобладнання
Датонал-110
Датонал-110

"Датонал-110" - рідкий кислотний засібдля пом'якшення води і захисту від вапняного осаду в системах циркуляції гарячої води.

Детальніше...
Датонал-101
Датонал-101

"Датонал-101" - рідкий кислотний засіб для зняття накипу й очищення нагрівальних спіралей у миючої апаратурі, що працює під високим тиском.

Детальніше...
Датонал-91
Датонал-91

"Датонал-91" - рідкий кислотний засіб (на основі ортофосфорної кислоти) для ручної поверхневої мийки санітарно-гігієнічного обладнання (ванни, раковини, стіни, підлоги, унітази, т. д.). Легко знімає іржу і вапняні відкладення, а також важкорозчинні мінеральні відкладення, в т. ч. сечовий камінь.

 

Детальніше...
Датонал-64
Датонал-64

"Датонал-64" - рідкий сильнокислотний низькопінний засіб (на основі ортофосфорної кислоти) для циркуляційної мийки трубопроводів, ємностей і обладнання. Видаляє жирові, білкові, мінеральні забруднення, легко знімає іржу і вапняні відкладення.Детальніше...
Датонал-63
Датонал-63

"Датонал-63" - рідкий сильнокислотний високопінний засіб (на основі ортофосфорної кислоти) для ручної і машинної поверхневої мийки устаткування та ємностей. Видаляє жирові, білкові, мінеральні забруднення, легко знімає іржу і вапняні відкладення.

Детальніше...
Датонал-62
Датонал-62

"Датонал-62" - рідкий сильнокислотний високопінний засіб (на основі азотної кислоти) для ручної і машинної поверхневої мийки устаткування та ємностей (для зняття молочного каменю, пивного каменю, винного каменю і т. д.).

Детальніше...
Датонал-61
Датонал-61

"Датонал-61" - рідкий сильнокислотний низькопінний засіб (на основі азотної кислоти) для циркуляційної мийки трубопроводів, ємностей і обладнання (для зняття пивного каменю, молочного каменю, винного каменю і т. д.).

Детальніше...
Датонал-52
Датонал-52

"Датонал-52" - рідкий кислотний високопінний засіб (на основі щавлевої кислоти) з антибактеріальною дією, для ручного і машинного миття поверхонь і устаткування в харчовій промисловості. Видаляє жирові, білкові, мінеральні забруднення, мікрофлору.

Детальніше...
Датонал-51
Датонал-51

"Датонал-51" - рідкий кислотний низькопінний засіб (на основі щавлевої кислоти) з антибактeріальною дією для ручної і автоматичної циркуляційної мийки трубопроводів і технологічного обладнання на підприємствах харчової промисловості. Ефективно видаляє жирові, білкові, мінеральні забруднення, а також мікрофлору.

Детальніше...
[ 1 ]
 
 
ПП «ДЖЕРЕЛО ЧИСТОТИ»       ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ»
03170 Київ, вул. Янтарна 6, тел./факс: (044) 4242035, 5033257
Представництво ПП «НВКП ДМД-ПРОФІ» в м. Одесі: 65005 Одеса, вул. Бугаївська 35, тел./факс: (048) 7380348, (050) 3572731